Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem oferowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronowe organizowane przez Strefę Skoków w tandemie z instruktorem odbywają się na terenie całego kraju. Warto sprawdzać, w jakich miejscowościach są proponowane, jakie są szczegóły a taka jaka jest cena za skok. Jeśli ktokolwiek zdecyduje się na skok spadochronem, to może od razu dowiedzieć się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Wiodące informacje podane są także na witrynie internetowej.

Spadanie spadochronem to przeżycie nie do porównania z jakimkolwiek innego rodzaju i jeśli tylko klient ma takie życzenie, to powinien się zdecydować. Prędkość przekroczy wtedy dwieście km na godzinę. Można zobaczyć zapierające dech w piersiach pejzaże, jak i odczuć adrenalinę w najczystszej postaci. Głównie natomiast jest to świetna zabawa, jakiej na pewno przez dłuższy czas nie można zapomnieć. Wysokie uprawnienia pilotów to gwarancja bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w którym instruktor skacze wspólnie z pasażerem. W specjalnym spadochronie czasza dostosowana jest do dwóch osób. Pasażer jest natomiast doczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnie zaprojektowanej uprzęży mocującej. Skok wykonany jest z wysokości 3000 do 4000 metrów, w zależności od miejsca, w jakim się będzie odbywać.

Przed otworzeniem spadochronu i przed tym jak wykonany jest skoki na spadochronie pasażer jest przeszkolony. Skok trwa od trzydziestu pięciu do pięćdziesięciu pięciu s. Spadochron główny otworzy się na wysokości tysiąc siedemset m, a potem następuje szybowanie na otwartej czaszy przez około 5 do 10 m. Klient ma wtedy sposobność do próbowania osobistego kierowania przelotu ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY