Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie plusy za sobą niesie wdrożenie google analytics 4

Prowadzenie biznesu w internecie wiąże się z potrzebą podejmowania wielu poważnych decyzji. Lecz aby takie decyzje podjąć, to trzeba posiadać odpowiednie informacje, na jakich można się opierać, a w tym celu konieczne jest wykorzystywanie różnego rodzaju narzędzi analitycznych. Od wielu lat najpopularniejszym z nich jest google analytics, które od niedawna doczekało się całkiem nowej odsłony, dającej nieznane do tej pory możliwości. Mimo że nazwa prawie się nie zmieniła, bowiem najnowsze narzędzie po prostu się nazywa analytics 4, to w rzeczywistości jest to zupełnie odmienny produkt, który wiele wspólnego nie ma z poprzednikiem.

Całkowicie odmienne jest także podejście do analizowania, według pomysłu Google to właśnie ten kierunek jest przyszłościowy i będzie rozwijany w intensywny sposób. Przede wszystkim google analytics 4 ebook oparto na strumieniach danych, bez używania plików cookie oraz pozostałych danych identyfikacyjnych. Analizowane są nie odsłony, jak to miało miejsce do tej pory, lecz zdarzenia, co zapewnia dużo większą elastyczność. Co ważne,analiza ta dotyczy nie tylko internetowych serwisów lecz również aplikacji, jakie wykorzystuje coraz większa liczba posiadaczy smartfonów.

Od strony panelu zarządzania także pojawiło się dużo zmian. Najnowsza usługa używa tak zwanych strumieni strumienie, którymi mogą być wspominane wcześniej aplikacje i strony internetowe. Całkiem nowy wygląd panelu jest kolejną nowością, osoby przyzwyczajone do starego zapewne od razu zauważą brak pewnych raportów, jakie zostały usunięte lub przeniesione w inne miejsce. Zupełną nowością jest chociażby prognozowanie, które między innymi obejmuje szacowanie prawdopodobieństwa zakupu czy odejścia. Właściciele stron, których interesować będzie google analytics 4 dla sklepu, sami się mogą zająć instalacją tych narzędzi, a mogą też do tego celu wynająć wyspecjalizowaną firmę. Dużo informacji na temat google analytics 4 znaleźć można na przykład na stronie https://clickflow.pl/, jeżeli kogoś będzie interesowała ta tematyka, to może poszukać tam wiadomości.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY