Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Półki do magazynów zaprojektowane przez zakład MAG – COMPLEX

Półki magazynowe wykonane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX to wyroby użyteczne, bezpieczne i dobrze prezentujące się. W związku z tym, spełnią wszystkie oczekiwania, gdy chodzi o zastosowanie magazynowe. Kupujący mogą poza nimi zaopatrzyć się też w pozostałe produkty, dzięki czemu zagospodarują w całości powierzchnię magazynową. Są to produkty w podkategoriach do jakich zaliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Jeśli chodzi o półki, to kupujący mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe a także regały wspornikowe. Półki paletowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów, z uwagi na ich uniwersalne wykorzystanie. Przewóz towaru na paletach stanowi podstawę w wielu branżach, dlatego obiekty magazynowe muszą zostać do tego przystosowane. Regały paletowe są przetestowanym wyjściem, zapewniającym prędki rozładunek. Są one zaprojektowane w ten sposób, że posiadają odporność na zderzenie wózków widłowych w ruchliwych magazynach.

Gwarantują one również mobilność dla większych obciążeń. Modułowa budowa tego typu regałów sprawia, że można je szybko naprawiać, gdy przykładowo zderzy się z nimi wózek widłowy. Kolejną opcją w ofercie są regały półkowe, a więc główny rodzaj regału, dedykowany do obsługi ręcznej. Regały półkowe sprawdzą się nie tylko w magazynach, ale też w punktach sprzedaży i w biurowcach. Półki na których może zmieścić się asortyment do siedmiuset kg są łatwo dostępne, a więc bez przeszkód wykonana jest praca w określonym obiekcie, w jakim taki regał się znajdzie.

W wypadku regałów półkowych producent też zatroszczył się o modułową konstrukcję, wobec czego dostosowanie regału do swoich wymagań nie będzie skomplikowane, na podobnej zasadzie jak i jego przyszłościowa przebudowa. Poza wyrobami takimi jak regały magazynowe dostępne są również regały dłużycowe, umożliwiające optymalne użycie powierzchni magazynu w wypadku złożenia na jej terenie przedmiotów mających niestandardowe rozmiary i kształty. Każdy taki regał jest solidnie zrobiony.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY