Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Istota wiadomości w internecie – w jakim miejscu poszukiwać?

W dwudziestym pierwszym wieku nie wolno bagatelizować żadnej wiadomości. Nawet pozornie błahe wiadomości są w stanie posiadać wpływ na nasze życie. Trzeba dorównać kroku światu i być na bieżącą w praktycznie każdej dziedzinie. Konflikty polityczne, odkrycia leczenia, eksploracja kosmosu, codziennie słyszymy o czymś nowym. Radio oraz telewizja informują nas jak jesteśmy w stanie wpłynąć na przyszłość naszą profesjonalną i kolejnych pokoleń.

Chwilowo dostęp do informacji jest niezmiernie bezproblemowy. Ogólnodostępny Internet, w jakim odnajdziemy fakty ukazywane na bieżąco. Jesteśmy w stanie na żywo obejrzeć istotne zdarzenie na drugim końcu globu.

Telewizja także momentalnie przekazuje informacje o najistotniejszych wydarzeniach. Mamy prawo również wybierać wśród kanałów tematycznych, traktujących o historii, naturze czy naukach ścisłych – znacznie więcej na www.mocwiedzy.com. Może wydawać się to nadzwyczajne, jakkolwiek nie we wszystkich państwach ludzie mają tak swobodny dostęp do informacji. W Korei strony internetowe są cenzurowane. Przy utrudnionym dostępie do wiadomości, czujemy się jak odcięci od świata.

W następstwie tego gigantyczne oburzenie budzi napomknięta wcześniej sprawa cenzury. Władze Korei cenzurują wszystko, gazety, telewizję, radio. Nie zezwalają swoim obywatelom na zdobywanie informacji z zagranicy bądź np. o faktycznym stanie gospodarki państwa. Wiadomości przekazywane przez władze są zazwyczaj fałszywe. My zaś, mając swobodny dostęp do środków przekazu sami decydujemy, co uznajemy za oryginalne wiadomości, a w co nie wierzymy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY