Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Działanie o charakterze oczyszczającym białej szałwii

Właściwości o charakterze leczniczym białej szałwii były już wiele lat temu udowodnione naukowo. Można o nich czytać też na witrynie GoldenTeacher. Zioło to działa jako antyoksydant, a także wspomagająco w leczeniu dowolnych chorób o podłożu bakteryjnym i wirusowym. biała szałwia uwalnia także jony ujemne, jakie neutralizują jony dodatnie aktywne w powietrzu. Mogą one pochodzić między innymi z pleśni lub z sierści zwierząt domowych. Z tego względu też zmniejsza niebezpieczeństwo pojawienia się schorzeń układu oddechowego albo alergii.

Dobroczynny wpływ białej szałwii potwierdzony jest w licznych badaniach uniwersyteckich. Potwierdzono, że biała szałwia może być pomocna w zapobieganiu schorzeń wywołujących nowotwór. Posiada też oddziaływanie zmniejszające stany zapalne oraz antybakteryjne. Wybrane badania ukazały też, że w roślinie tej znajduje się związki chemiczne biorące odpowiedzialność za zminimalizowanie stresu oraz poprawę samopoczucia. Jeśli rozpali się kadzidło w sypialni, to można uwalniać się od napięć i od stanów lękowych. Można też dostrzec poprawę, kiedy chodzi o jakość snu.

W serwisie podane jest również, gdzie białą szałwię można kupić. Będą to: sklepy zielarskie, sklepy aromaterapeutyczne, a także sklepy ezoteryczne. Liście białej szałwii są związane w pęczki, czyli wystarczy je zamieszczać w naczyniu odpornym na wpływ ognia i zapalić. Biała szałwia ma słusznie przypisanych tak dużo cennych cech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY